€ do ustalenia

Od zaraz praca Norwegia na magazynie Stavanger zbieranie zamówień

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 października 2013 22:40

Pilnie poszukiwany pracownik na magazyn w Stavanger. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień, montażu mebli. Zatrudnienie od zaraz dla osób ze znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Stavanger

Płaca: do ustalenia

Termin: Od zaraz

Zadania:

  • Do zadań pracownika należeć będzie wykonywanie zadań na magazynie sklepu meblowego polegającego na zbieraniu i kompletowaniu zamówień, wstępnego montażu elementów, następnie pakowaniu i przygotowaniu do wysyłki lub wydania towaru dla klienta.
  • Do obowiązków pracownika należy sprawdzanie stanów magazynowych oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • język norweski znajomość dobra w mowie i piśmie
  • silna motywacja do pracy
  • możliwość pracy zmianowej
  • możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty.
  • licencja na wózki widłowe
  • posiadanie prawa jazdy

Oferta:

  • praca stała
  • wymiar pracy 1/2 etatu
  • młody zespół
  • praca dostępna od zaraz

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt:
Jeroen Kluit-Kierownik Magazynu
Telefon: 469 67 380

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-kompletowanie-zamowien-stavanger/

Nr ogł.: 1215252c30bd40d9