Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ od 6,31 GBP/h

Oferta pracy w Anglii na magazynie Birmingham od zaraz zbieranie zamówień

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Lista: 11 grudnia 2013 23:53
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Magazyn z Birmingham zatrudni mężczyzn do pracy fizycznej. Ogłoszenie pracy w Anglii przy zbieraniu zamówień, sortowaniu, pakowaniu od zaraz z dobrą znajomością języka.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Birmingham, Anglia. Kod pocztowy: B16

Zarobki: od 6,31 GBP/ do 7.26 GBP/h

Zadania:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiadał za wykonywanie prac fizycznych na magazynie.
  • Zadania jakie zostaną zlecone pracownikowi to: zbieranie i kompletowanie zamówień, załadunek i rozładunek samochodów dostawczych.
  • Pracownik będzie odpowiadał za sortowanie towaru, pakowanie oraz odpowiednie magazynowanie.

Wymagamy:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • energiczność, dobra sprawność i siła fizyczna
  • wysoka kultura,
  • umiejętność szybkiej adaptacji

Oferta:

  • stawka godzinowa wynosi: od 6,31 GBP/ do 7.26 GBP/h

Aplikacja:
Aby zgłosić swoją kandydaturą prosimy o kontakt telefoniczny na podany poniżej numer:
Numer telefonu: 01214546561

źródło: http://praca.felcia.co.uk/birmingham/birmingham-b16/poszukuje-ludzi-do-pracy-na-magazynie,ad-201780.html

ID Ogłoszenia: 76652a86c8a732c4

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii na magazynie Birmingham od zaraz zbieranie zamówień”

  1. Witam. Jestem zainteresowany panstwa ogłoszeniem.Posiadam uprawnienia na wózki widłowe.Prosze okontakt 516 867 859

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.