€ do ustalenia

Ogłoszenie pracy w Anglii Londyn pracownik ogólnobudowlany w budownictwie

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 grudnia 2013 20:55

Firma budowlana z Londynu poszukuje osoby na stanowisko pracownik ogólnobudowlany. Oferta pracy w Anglii w budownictwie od zaraz bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Londyn, Anglia

Zarobki: do ustalenia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Montowanie systemów instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych
  • Zdolność do wykonywania prac ogólnobudowlanych

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zamieszkanie w pn-zach części Londynu
  • fachowość, dokładność, precyzyjność
  • odpowiedzialność, niezawodność
  • mile widziane będzie posiadanie własnych narzędzi do pracy oraz prawa jazdy
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • stawka wynagrodzenia zależna od doświadczenia
  • praca od zaraz

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny: 07984 711270
lub mailowo, wysyłając CV na adres: office@jdoproperty.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/Poszukiwany+pracownik+ogolnobudowlany+Londyn+Pn.Zach.+Budownictwo+i+Remonty+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=797258

Nr ogł.: 634528e39fed544c