€ do uzgodnienia

Praca Holandia-recykling, sortowanie plastiku bez znajomości języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Middenmeer
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 października 2013 01:02

Poszukujemy pracowników do sortowania elementów plastikowych przy taśmie produkcyjnej w Middenmeer. Praca w Holandii przy recyklingu bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Sortowacz

Miejsce: Middenmeer, Holandia

Płaca: do ustalenia

Zadania:

  • Praca polega na staniu przy taśmie oraz sortowaniu plastikowych elementów.
  • Praca ta odbywa się w higienicznych warunkach, segregowanie plastików o różnych wielkościach i podział ze względu na ustalone wcześniej kody.

Wymagania:

  • Doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność rozróżniania tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka obcego
  • poszukujemy osób odpowiedzialnych, dokładnych, pracowitych
  • znajomość BHP
  • posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:

  • możliwość wcięcia udziału w programie szkoleniowym brygadzistów
  • udział w programie lojalnościowym
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:

  • Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy to prosimy o przesłanie CV na adres:
  • sherpaforce.88107@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/recycling-sortowanie-plastiku-midenmeer-id194152.html

Nr ogł.: 237524af2b692860

1 odpowiedź aby “Praca Holandia-recykling, sortowanie plastiku bez znajomości języka holenderskiego”

  1. witam
    jestem chętny do podjęcia tej pracy, Kawaler lat 35 bez nalogów sumienny i obowiązkowy, w razie zainteresowania proszę pisać na maila
    pozdrawiam