€ 5-7 GBP godzina

Praca w Anglii od zaraz dla kobiet Londyn przy sprzątaniu domów, biur

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2014 21:12

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii przy sprzątaniu. Zatrudnienie w Londynie dla kobiet dostępne od zaraz przy sprzątaniu domów, mieszkań, biur. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Lokalizacja: strefa 1-3-4 Londynu, Anglia

Zarobki: 5-7 GBP godzina

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca przy sprzątaniu w domach i mieszkaniach klientów.
  • Do zadań należą prace po wyprowadzkach, remontach.
  • Zlecenia bywają jednorazowe lub zlecane regularnie.
  • Możliwość pracy w grupie lub samodzielnie.

Oczekujemy:

  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego wystarczy na poziomie podstawowym
  • drobiazgowość, precyzja, dokładność
  • wymagamy samodzielnego znalezienia zakwaterowania lub aktualnego zamieszkania w Londynie.

Oferta:

  • Możliwość zatrudnienia od zaraz
  • zapewniona duża liczba godzin pracy

Aplikacja:

  • możliwa aplikacja drogą elektroniczną na adres: work.sprzatanie@gmail.com
  • możliwość kontaktu telefonicznego: PATRYCJA

07852413936

źródło: http://londynek.net/jobs/Zatrudnimy+panie+do+pracy+jako+sprzataczkiLONDYN+Londyn+Pomoc+domowa+Au+Pair+Sprzatanie+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=806290

Nr ogł.: 53652beebaa30216