€ do ustalenia

Praca w Holandii na linii produkcyjnej pakowanie perfum bez języka 2014

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 marca 2014 18:21

Potrzebni fizyczni pracownicy do pracy w Holandii przy pakowaniu perfum. Oferta dla kobiet na linii produkcyjnej bez znajomości języka i doświadczenia. Od kandydata oczekujemy znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie poleceń.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Kandydat będzie pracować na linii produkcyjnej przy pakowaniu perfum i ich kodowaniu.

Wymagania:
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– możliwość wyjazdu na okres 6 miesięcy
– szybkość i dokładność w wykonywaniu zadań
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– zaświadczenie o niekaralności
– mile widziane kobiety

Oferujemy:
– pomoc polskiego rezydenta
– bardzo dobrą płacę w terminie
– pomoc organizacyjną na miejscu
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– legalną pracę
– ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: opole@ottopraca.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-praca-przy-pakowaniu-perfum-id209214.html

Nr ogł.: 5525314e89f18dae