€ 10,5 euro za 330 kg

Praca w Niemczech przy zbiorach jabłek od zaraz bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 września 2013 01:23

Aktualna oferta zatrudnienia w sadzie w Hamburgu od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla grupy, przy zbiorze jabłek bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Wynagrodzenie od zebranego kilograma owoców (akord).

Stanowisko: Pracownik fizyczny do zrywania jabłek w sadzie

Miejsce: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,5 euro / 330 kg

Poszukujemy grupy 6 osobowej

Zadania:

  • Poszukiwani pracownicy w sadzie w Hamburgu do zrywania jabłek. Praca fizyczna za pomocą drabiny przy zbiorach. Do zadań należy również przenoszenie skrzynek.

Wymagania:

  • motywacja do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • stan zdrowia umożliwiający podjęcie fizycznej pracy
  • pracowitość
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres miesiąca

Oferta:

  • praca na okres jednego miesiąca
  • płaca w wysokości 10,5 euro za 330 kg

[oferta nie aktualna]

Aplikacja:
Zgłoszenie w postaci wiadomości z CV prosimy przesłać na adres: mail-rekrutacja@web.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/niemcy-praca-przy-zbiorach-od-zaraz-hamburg-bez-znajomosci-jezyka/

Nr ogł.: 202524042e3707a4

7 komentarzy aby “Praca w Niemczech przy zbiorach jabłek od zaraz bez znajomości języka Hamburg”

  1. grupa 3 osobowa 2 kobiety i mężczyzna jest gotowa do wyjazdu na zbiory , na dalsze informacje czekamy pod adresem email

  2. OSZUST GDZIE W HAMBURGU SADY NA AUTOSTRADZIE ROSNĄ JABŁKA I 10,5EURO PŁACA JAK W BIURZE

  3. pracownik od zaraz dn. 25 września 2013 @ 09:40

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, dodatkowo posiadam uprawnienia na wozki widłowe. proszę o kontakt te. 603-430-705 lub na email

  4. Witam.
    Jestesmy Zainteresowani 2 facetów i 1 Kobieta Czekamy na Kontakt tel: 514-243-051 Lub emial miszaczek@vp.pl Pozdrawiami czekamy na kontakt

  5. Piotr i Maciej dn. 13 listopada 2013 @ 18:27

    Witam Piotr 24 lata i Maciej 26 jesteśmy zainteresowani mamy własny samochód mozemy wyjechac nawet zaraz Tel 607-035-994

  6. NGMHTC1 dn. 5 lutego 2014 @ 10:08

    HA ha ten co dal ogloszenie to jest tepa strzala .Ludzie 330 kilo to jest duzy kaszon i co jeszcze noszenie skrzynek powodzenia debil .Sam pracuje przy zbiorach jabłek we Wloszech nie rok nie dwa lecz kilkanasie lat i mi płaca za godzine 7 euro zdaza sie że płaca innym 5.50 euro .Ten co napisał to ogłoszenie jest debilem 330 kilo wiecie ile to tyrania nas na zbiorach pracuje 10 -8 osób i zbieramy dosc szybko wyciskamy dzienie 32 -34 kaszony .To ty u niego jak bys pracował i zrywał 330 kilo to zrywasz 3.5 kaszona a teraz sobie przelicz to masz u niego dniówke 30 euro ach szkoda gadać nie nabierajcie sie jabłek nie ma naakord ludzie pozdro wszystkich

  7. grzegorz22041983 dn. 31 marca 2014 @ 09:58

    dwóch mężczyzn w wieku 23,30lat podejmie prace od zaraz nr kontaktowy 782198308 Grzegorz 791079208 Kamil .pozdrawiam