€ od 8 euro brutto /h

Sezonowa praca Niemcy przy produkcji jogurtów bez języka Drezno 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 lutego 2014 10:47

Poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na produkcji z żywnością bez znajomości języka niemieckiego już od marca 2014. Zatrudnienie w Dreźnie najlepiej dla osób z doświadczeniem w branży mleczarskiej.

Stanowisko: Praca na produkcji
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: wynagrodzenie zależne od kwalifikacji, doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego, stawki od 8 euro brutto /h

Zadania:
– Pracownik będzie odpowiedzialny za sprawdzanie jakości produktów, przygotowywanie mieszanek do wyrobu, obsługę maszyn, pakowanie, układanie, wysyłkę towaru oraz pracę porządkowe.

Wymagania:
– doświadczenie w tej branży
– osoby bez żadnych nałogów
– znajomość systemu HACCP
– umiejętność dogadania się z ludźmi
– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pracę z dobrymi zarobkami
– 3 miesięczny okres próbny
– po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia w firmie
– ubezpieczenie
– pomoc przy wypełnianiu wszystkich niezbędnych dokumentów
– ubrania robocze
– porządne warunki pracy
– pomoc przy znalezieniu mieszkania

Aplikacja:
Interesantów prosimy o zgłaszanie się poprzez stronę:

Źródło:
Nr ogł.: 77952fea2233c0a9

5 komentarzy aby “Sezonowa praca Niemcy przy produkcji jogurtów bez języka Drezno 2014”

  1. pawel dubaniewicz dn. 17 lutego 2014 @ 19:44

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy w Niemczech.
    Jestem pracowity,uczciwy,dyspozycyjny.
    proszę o kontakt mój numer 739 074 193
    albo paweldubaniewicz1@gmail.com
    pozdrawiam

  2. Witam, jesteśmy 3 osobową grupą znajomych którzy bardzo są zainteresowani Państwa ofertą pracy. Gotowi jesteśmy wyjechać od zaraz. Prosimy o kontakt tel. 5306547710.

  3. Witam 3 osoby poszukuja pracy od zaraz. Jestesmy dyspozycyjni i chetni do podjecia pracy na dluzszy okres czasu. Posiadamy dowiadczenie na produkcji , pakowaniu. Prosimy o kontakt na nr tel +48667553447 lub na mail aneta.matwiejczuk@o2.pl

  4. robert1973 dn. 19 lutego 2014 @ 21:05

    Witam jestem bardzo zainteresowany tą pracą,pracowity ,bez nałogów,nie karany,gotowy do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.posiadam własny samochód.Tel.664235462

  5. milosz1234 dn. 25 lutego 2014 @ 14:53

    Witamy. Jesteśmy parą zainteresowaną tym ogłoszeniem. Mamy doświadczenie w pracy na produkcji w Polsce jak i za granicą. Posiadamy holenderski nr SOFI, jesteśmy pracowici, odpowiedzialni, rzetelnie wykonujemy swoją pracę, szybko się uczymy.Nie mamy żadnych nałogów. Jesteśmy gotowi do pracy od zaraz, również na stałą współprace. Posiadamy własny samochód.NR kontaktowy 510-868-168 lub e-mail miloszrybka1990@wp.pl

    Z poważaniem: Anna Kroć i Miłosz Rybka