€ do uzgodnienia

Sezonowa praca w Holandii przy kwiatach – sortowanie cebulek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Limburgia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 września 2013 10:55

Poszukiwani pracownicy do firmy z Limburgii. Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii przy kwiatach- sortowanie, selekcjonowaniu i oczyszczaniu cebulek kwiatowych.

Stanowisko: Pracownik przy sortowaniu cebulek kwiatowych

Miejsce: Limburgia, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Praca polega na sortowaniu, selekcjonowaniu oraz oczyszczaniu cebulek kwiatowych

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • licencja na wózki widłowe
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • możliwość przyjazdu własnym autem do pracy z Polski do Holandii
  • samodzielność
  • dobra znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego
  • drobiazgowość
  • wymogiem koniecznym jest możliwość postawienia się w Łodzi na rozmowę kwalifikacyjną

Oferta:

  • umowę tymczasową
  • dla chętnych istnieje możliwość pomocy przy organizacji zamieszkania

Aplikacja:
Osoby które będą mogły się stawić na rozmowę kwalifikacyjną w Łodzi i są zainteresowane tą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:

  • rekrutacja@contrain.pl

w tytule wiadomości prosimy o umieszczenie „cebulki kwiatowe”

źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-cebulek-kwiatowych-apt-nr-5612-id193435.html

Nr ogł.: 3115243473f73f33