€ 8,55 euro/brutto godzina

Praca Niemcy przy sprzątaniu bez znajomości języka od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 września 2013 22:54

Cukiernia z Monachium poszukuje osób do sprzątania od zaraz. Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Zarobki: 8,55 euro/brutto godzina

Miasto: Monachium

Praca możliwa do podjęcia od zaraz

Zadania:

  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie praca przy sprzątaniu w cukierni- tak jak sprzątanie zaplecza, pomieszczeń służbowych, mycie okien, ścieranie kurzy itp.

Wymagania:

  • zakwaterowanie pracownik musi zorganizować sobie sam
  • Miłe usposobienie
  • dyspozycja do podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość, sumienność, uczciwość
  • motywacja do pracy

Oferta:

  • Praca z 6miesięcznym okresem próbnym
  • praca na pełen etat, około 40 godzin w tygodniu, 8h dziennie, w godzinach 10-18.45 ( wliczona przerwa)

Aplikacja:
Aktualne zdjęcie oraz Cv prosimy przesyłać na poniższy adres:
ewa.bembnista@gmail.com

(ogłoszenie nieaktualne!)
źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/sprzatanie-w-cukierni-pod-monachium,506052.html

Nr ogł.: 59652320cc463334

4 komentarze aby “Praca Niemcy przy sprzątaniu bez znajomości języka od zaraz Monachium”

  1. Witam,
    poszukuję pracy wraz z mężem za granicą. Mam 22 lata- mąż 25.
    Byłabym zainteresowana powyższą ofertą. Bardzo proszę o kontakt.

  2. WITAM
    POSZUKUĘ PRACY ZA GRANICĄ.MAM 32 LATA JESTEM ZAINTERESOWANA POWYŻSZĄ OFERTĄ .BARDZO PROSZĘ O KONTAKT.

  3. mezszczyzna lat 40 jestem zainteresowany oferta

  4. Martynkaa dn. 3 grudnia 2013 @ 19:04

    Witam.
    Dwie pełnoletnie dziewczyny są zainteresowane. Proszę o kontakt