€ do uzgodnienia

Norwegia praca fizyczna dla stróża-parkingowego Oslo bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2013 22:45

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia zatrudnienia na parkingu w Oslo jako stróż/parkingowy. Praca w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Stróż- parkingowy

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik będzie musiał sprawować kontrolę nad terenem parkingu.
  • Do zadań należeć będzie kontrolowanie bilecików upoważniających do parkowania. W przypadku nie posiadania aktualnego biletu pracownik będzie zobligowany do przygotowania dokumentacji w postaci zdjęcia samochodu oraz wystawienia wezwania do zapłaty

Oczekujemy:

  • motywacji do pracy
  • wytrzymałość
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Umowa z Norweską firmą
  • System pracy wygląda następująco: 12 h pracy i 24 h przerwy
  • Pracownicy mają do dyspozycji budkę na parkingu ogrzewaną oraz dostępem do internetu
  • wynikające z umowy ubezpieczenie i składki

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

Dam pracę w Norwegii fizyczną z językiem angielskim jako parkingowy-stróż w Oslo

Nr ogł.: 24252bef9853cdaa

3 komentarze aby “Norwegia praca fizyczna dla stróża-parkingowego Oslo bez znajomości języka”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy jednakże chciał bym wiedzieć jaka jest przewidywana płaca za owe zajecie .
    Na imię mam Daniel i mam 22 lata, j angielski znam dobrze choć przez dłuższy czas nie był on prze ze mnie używany wiec muszę delikatnie powtórzyć kilka słow.
    Proszę o przesłanie jakichkolwiek informacji na Moj e-mail racerwkz@gmail.com.
    Z poważaniem Krawczyk Daniel

  2. witam jestem zainteresowany ta oferta pracy.
    jestem 19latkiem szukajacym pracy za granica bez znajomosci jezyka…
    nie karany, uczciwy i gotowy do podjecia pracy od zaraz…
    oto moj numer telefonu 726516469
    pozdrawiam Michał

  3. Witam jestem zainteresowany tą ofertą Wcześniej pracowałem w 3 firmach ochroniarskich w kraju mam doświadczenie na ochronie lecz nie umiem języka Angielskiego Proszę o kontakt
    509637214