€ 5,25 euro netto

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu opon od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 października 2013 21:42

Poszukiwani pracownicy fizyczni do podjęcia sezonowego zatrudnienia. Praca w Holandii od zaraz przy sortowaniu, przenoszeniu i układaniu opon bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: Holandia

Płaca: 5,25 euro netto

Zadania:

  • Praca przy linii produkcyjnej przy sortowaniu opon. Do zadań będzie należeć klasyfikacja opon, przenoszenie ich oraz układanie w odpowiednim miejscu.

Wymagania:

  • język angielski znajomość w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie prawa jazdy

Oferta:

  • zamieszkanie
  • opłacone ubezpieczenie
  • przejazdy w Holandii
  • Płacę w wysokości: 5,25 euro netto dla osób powyżej 23 r.ż

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem „OPONY” na adres: info@theperfectmatch.pl

źródło: http://www.praca4u.net/praca-fizyczna-przy-sortowaniu-przenoszeniu-opon-id194711.html

Nr ogł.: 3725252d3d31a577

1 odpowiedź aby “Oferta fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu opon od zaraz”

  1. mezszczyzna lat 40 jestem zainteresowany oferta