€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie przy sortowaniu odzieży od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 października 2013 21:13

Poszukiwani pracownicy do centrum dystrybucyjnego odzieży sportowej. Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie przy sortowaniu i pakowaniu odzieży od zaraz w centrum dystrybucyjnym.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miejsce: Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania: Praca na magazynie z odzieżą sportową polegająca na wykonywaniu obowiązków przy linii produkcyjnej przy sortowaniu i pakowaniu butów sportowych

Wymagania:

  • Język niemiecki znajomość na poziomie dobrym
  • uczciwość
  • sumienność, dokładność
  • samodyscyplina i zaangażowanie

Oferta:

  • 40 godzinny tydzień pracy
  • lokum

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą pracą prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
opole@ottopraca.eu

źródło:http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/aktualne-ogloszenie-niemcy-praca-na-magazynie-z-odzieza-sportowa/

Nr ogł.: 8475252c759f0df6