€ do uzgodnienia

Praca w Szwecji dla kobiet przy sprzątaniu bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 21:19

Poszukujemy młodej i energicznej dziewczyny do sprzątania w biurowcu na terenie Sztokholmu. Praca w Szwecji bez znajomości języka szwedzkiego dla sprzątaczki- możliwość dorobienia.

Stanowisko: Sprzątaczka

Lokalizacja: Sztokholm

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Utrzymywanie porządku w biurowcu
  • Praca będzie polegała na sprzątaniu pomieszczeń służbowych, ogólnodostępnych, socjalnych, toalet, korytarzy.
  • Do zadań należeć będzie odkurzanie, mycie okien, luster, balustrad, podłóg, wycieranie kurzy, wynoszenie odpadów, zmywanie.

Oczekiwania:

  • Chęć dorobienia sobie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie szwedzkiego numeru personalnego
  • najlepiej zamieszkanie obecne w Sztokholmie
  • szybkie tempo pracy
  • kobra kondycja fizyczna

Oferta:

  • Praca odbywa się w soboty i niedziele od 7 do 9 rano
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość dorobienia

Aplikacja:
Wyłącznie w języku angielskim lub szwedzkim.
Zainteresowane panie prosimy o kontakt: 0702872502

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sprzataniu_w_biurowcu_w_szwecji,ogloszenie,20140103133242.html

Nr ogł.: 76952d158257ea83