€ do ustalenia

Praca w Niemczech produkcja spożywcza, pakowanie Zgorzelec

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zgorzelec
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 15 listopada 2013 14:24

Aktualna propozycja zatrudnienia w Zgorzelcu w firmie produkcyjnej z branży spożywczej. Oferta pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu na linii produkcyjnej. Od kandydatów wymaga się dobrej znajomości języka niemieckiego.

Miejsce pracy: okolice Zgorzelca (Görlitz)

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługiwanie maszyn do pakowania produktów spożywczych
  • do zadań może należeć pakowanie towarów ręczne na linii produkcyjnej
  • Obowiązkiem pracowników jest zachowanie czystości podczas wykonywania swoich zadań na miejscu pracy
  • Pracownicy będą korzystać z wózków

Wymagamy:

  • umiejętność podstawowej komunikacji w języku niemieckim
  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji i przy produktach spożywczych
  • Bardzo ważne: zamieszkanie w powiecie zgorzeleckim lub ościennym- ze względu na codzienne dojazdy do pracy
  • możliwość przyjeżdżania codziennie do pracy własnym samochodem
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków magazynowych
  • umiejętność swobodnego korzystania z komputera
  • zaangażowanie, niezawodność, odpowiedzialność
  • zdolność pracy zespołowej

Oferta:

  • Praca odbywa się w systemie zmianowym, wymagamy dyspozycyjności również w soboty i niedziele
  • Umowa o pracę oraz wynikające z niej ubezpieczenie i składki
  • poszukujemy pracowników na stałe!

Aplikacja:

  • Prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń pocztą elektroniczną: germany@workservice.pl

Liczba miejsc ograniczona
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-2087505.html

Nr ogł.: 8985278b40cd91c2

1 odpowiedź aby “Praca w Niemczech produkcja spożywcza, pakowanie Zgorzelec”

  1. Jesteśmy zainteresowane z siostrom wyjazdem do pracy w Niemczech

    Jesteśmy pracowite sumienne i uczciwe w każdej chwili gotowe do wyjazdu

    Z poważaniem

    Barbara kocel