€ 0, 53 SEK brutto/KG

Praca Szwecja dla rzeźnika w przetwórni mięsnej bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Skovde
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 31 grudnia 2013 12:34

Możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz w przetwórni mięsnej. Aktualne zatrudnienie w Skovde na produkcji dla mężczyzn bez znajomości języka ale z minimum 3 letnim doświadczeniem.

Stanowisko: Rzeźnik

Lokalizacja: Skovde

Zarobki: 0, 53 SEK brutto/KG

Dla mężczyzn

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za rozbiór całych sztuk.

Oczekujemy:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • posiadanie własnego auta i możliwość przyjazdu nim do pracy

Oferta:

  • Możliwość przedłużania kontraktów,
  • pracodawca zapewnia regularne wypłacanie wynagrodzeń
  • dla zainteresowanych możliwość wyrabiania nadgodzin
  • szwedzie warunki zatrudnienia
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • praca dostępna od zaraz

Aplikacja:
CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@es-perfekt.pl

źródło: http://www.praca4u.net/rzeznikwykrawacz-wolowina-szwecja-id199906.html

Nr ogł.: 41752c1bb60b5e0f

1 odpowiedź aby “Praca Szwecja dla rzeźnika w przetwórni mięsnej bez znajomości języka”

  1. montassar dn. 22 stycznia 2014 @ 15:05

    Witam jestem zainteresowana praca bardzo prosze o kontakt 00 48 791 486 294