€ do ustalenia

Fizyczna praca Dania przy sadzeniu drzew bez języka Hovedstaden

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Hovedstaden
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2014 20:14

Potrzebni pracownicy fizyczni w leśnictwie bez znajomości języka duńskiego do pracy w Danii. Ogłoszenie z Hovedstaden dla osób z doświadczeniem przy sadzeniu i pielęgnacji drzew.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania, Hovedstaden (region stołeczny)
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało sadzenie oraz wycinanie drzew z obszarów leśnych.

Wymagania:
– chęć do pracy
– doświadczenie przy podobnych pracach
– posiadanie własnego sprzętu (piły) i ubioru niezbędnego do tej pracy
– przyjechanie własnym autem będzie dodatkowym atutem
– osoba bez nałogów, niekarana
– bardzo dobre zdrowie
– język angielski bądź niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– pomoc w pierwszych dniach
– miłą atmosferę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku na adres: psolutions.zielen@wp.pl w tytule wpisując: las

Źródło:

Nr ogł.: 1295346ec0334a5d