€ do ustalenia

Holandia praca dla kobiet na produkcji przy pakowaniu kamer od zaraz Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venray
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 lutego 2014 21:51

Poszukujemy od zaraz kobiet do pracy w Holandii w Venray na produkcji przy sprzęcie elektronicznym. Oferta dla osób bez doświadczenia, które są w stanie wyjechać na dłuższy okres.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny/ pakowacz
Lokalizacja: Holandia, Venray
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– do zadań pracownika należeć będzie: stanie przy linii produkcyjnej i oznaczanie naklejkami kamer oraz pakowanie sprzętu.
– prace porządkowe na stanowisku

Wymagania:
– motywacja i chęć do pracy
– bez nałogów
– kultura osobista
– znajomość jednego języka obcego w stopniu dobrym z trzech do wyboru: angielski, niemiecki, holenderski
– możliwość natychmiastowego wyjazdu za granicę
– bardzo dobra sprawność manualna

Oferujemy:
– pracę na dłuższy okres
– pracę od zaraz
– pomoc w znalezieniu mieszkania bądź skorzystania z firmowej propozycji mieszkalnej
– pomoc w wypełnianiu formalności
– do dyspozycji pomoc polskojęzycznego pracownika

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://www.ottopraca.pl/strony/szczegoly-oferty-europa/?id=637

Źródło:

Nr ogł.: 695530a19a664781