€ do ustalenia

Aktualne oferty pracy za granicą 2014 dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 grudnia 2013 20:45

Poszukujemy osób do pracy za granicą. Zapraszamy do aplikacji- różne stanowiska. Praca w 2014 dla Polaków. Możliwość zatrudnienia w Holandii, Austrii, Danii, Niemczech, Szwecji.

Stanowisko: Różne stanowiska

Wynagrodzenie: do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą

Lokalizacja: Praca odbywać się będzie na terenie krajów Unii Europejskiej: Holandia, Wielka Brytania, Belgia, Szwecja, Austria, Dania, Niemcy

Opis stanowiska:
Poszukujemy pracowników do różnych branż.

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy dobrej znajomości języków: niemieckiego, angielskiego, norweskiego, francuskiego
  • poszukujemy osób sumiennych, kreatywnych, odpowiedzialnych
  • dodatkowym atutem będzie udokumentowane doświadczenie oraz certyfikaty potwierdzające deklarowane umiejętności

Oferta:

  • Możliwość rozwoju
  • dobre wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego, jeżeli państwo posiadają to również referencje za pośrednictwem strony:

wyświetleń: 5286, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 38052a1c48998fca

1 odpowiedź aby “Aktualne oferty pracy za granicą 2014 dla Polaków”

  1. Witam serdecznie
    bardzo mnie zainteresowała Państwa oferta pracy , jestem gotowy podjąć każdą prace fizyczną i w każdej chwili
    tel 00 48 606126 008
    Pozdrawiam i czekam na wiadomość ,