€ 7 euro

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu Rheine możliwa dla grup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 listopada 2013 01:30

Firma z Rheine poszukuje pracowników na produkcję przy pakowaniu. Praca w Niemczech dla grup na linii produkcyjnej dostępna od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Rheine

Termin: 11.11.2013 do 20.12.2013

Wynagrodzenie: 7 euro

Ilość wakatów: 12

Opis stanowiska:

  • praca na linii produkcyjnej związana z pakowaniem produktów.

Oczekujemy:

  • Chęć podjęcia pracy zmianowej
  • Możliwość pracy dla grup- wówczas wymagamy posiadania jednego samochodu na 4 osoby
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziane przy rekrutacji

Oferujemy:

  • Pracę możliwą do podjęcia dla osób bez wymogów wiekowych ( dostępna zarówno dla studentów jak i emerytów)
  • zakwaterowanie- koszt pokrywa pracodawca
  • pomoc przy uzyskaniu meldunku

Aplikacja:

[oferta nie aktualna]

Wszystkich chętnych zapraszamy do aplikowania. Wystarczy wysłać zgłoszenie na poniższy adres:

info@all-pl.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-przy-pakowaniu-rheine-bez-znajomosci-jezyka/

Nr ogł.: 975527a27032b125

1 odpowiedź aby “Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu Rheine możliwa dla grup”

  1. Witam,

    Jestesmy z mezem bardzo zainteresowani wyzej wspomnianym wyjazdem do pracy w Niemczech.
    Oboje bardzo pracowici, sumienni i uczciwi. Natychmiastowa gotowosc do wyjazdu.
    Bardzo prosze o kontakt telefoniczny pod numerem 660-676-963 lub (033)8160-857.

    Z powazaniem,

    Jadwiga Haczek