€ 100 NOK godzina

Aktualne ogłoszenie praca w Norwegii Oslo sprzątanie bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 20 października 2013 22:56

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do sprzątania domów i mieszkań prywatnych w Oslo. Oferta pracy w Norwegii dla kobiet bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miasto: Oslo, Norwegia

Płaca: 100 NOK godzina

Zadania:

  • Praca polegać będzie na sprzątaniu domów, mieszkań i biur. Dojazd do klientów komunikacją miejską, praca całkowicie samodzielna.
  • Cel dzienny to ok 4-5 domów (zleceń)

Wymagania:

  • elastyczność, silna motywacja do pracy
  • dobra kondycja fizyczna- koniecznie
  • pracowitość, drobiazgowość,
  • posiadanie doświadczenia

UWAGA oferta kierowana wyłącznie dla osób obecnie przebywających w Norwegii

Oferta:

  • Możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka norweskiego
  • Godziny pracy: Pon- PT od 6.30- 16. jedno zlecenie w piątki po godzinie 18.

Aplikacja:
Chętne Panie prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres:
natalia_oslo@wp.pl

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-bez-jezyka-w-oslo-sprzataczka/

Nr ogł.: 634525c659f56671