€ do ustalenia

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz Kolonia pracownik magazynu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 listopada 2013 20:27

Pilnie poszukiwani pracownicy na magazyn z Koloni z kosmetykami. Fizyczna praca w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień od zaraz. Pracodawca wymaga znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Możliwość do wyjazdu do pracy od zaraz

Zadania:

  • Wykonywanie poleceń na magazynie z chemią gospodarczą i kosmetykami związanymi ze zbieraniem oraz kompletowaniem towaru na magazynie.
  • Do zadań mogą należeć inne czynności magazynowe zlecone przez pracodawcę

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • posiadanie doświadczenia we wcześniejszej pracy zdobytej na podobnym stanowisku
  • Dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność
  • możliwość pracy od zaraz
  • posiadanie własnego pojazdu oraz prawa jazdy

Oferta:

  • Praca w systemie zmianowym
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • dodatki do wynagrodzenia
  • zamieszkanie na koszt pracodawcy

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie wiadomości z CV oraz umieszczając w tytule „Pracownik magazynu (Niemcy)
na poniższy adres:
praca@pracomania.pl

Uwaga: NIE pobieramy żadnych opłat- prosimy uważać na oszustów

źródło: http://pracomania.pl/index.php?slab=magazynier-niemcy-praca

Nr ogł.: 7505260f31bc051e

1 odpowiedź aby “Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz Kolonia pracownik magazynu”

  1. Witam . Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy razem z żoną od zaraz. Prosze o kontakt emaj lub telefoniczny. Chciałbym nadmienić że mamy bardzo duże doświadczenie na produkcji i pakowaniu w niemczech. Co przedstawia jeden z jednych pracodawców o naszej osobie.Mamy doświadczenie w Niemczech dwa lata co nie jest ujente w CV .Tel kont +48883967767 Interesuje nas praca na dłużej a nawet na stałe.Mamy doświadczenie produkcja ,pakowanie,fizyczna ,prace magazynowe ,praca na taśmie,paletowanie umiejentnośći jazdy paleciakiem.Możliwość pozostania na świenta.