€ ok 140-145 NOK brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Sandefjord
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 grudnia 2013 22:12

Sklep internetowy z Sandefjord zatrudni od zaraz pracowników na magazyn. Praca w Norwegii bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu książek w księgarni internetowej.

Stanowisko: Pakowacz książek

Lokalizacja: Sandefjord

Wynagrodzenie: ok 140-145 NOK brutto

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę na magazynie księgarni internetowej.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie produktów zgodnie z zamówieniem.
  • Od pracownika będzie wymagało się pakowania produktów oraz przygotowywania ich do wysyłki.
  • Sklep ma funkcję zamawiania prezentów wobec tego pracownicy będą zobowiązaniu do pakowania książek na prezenty.

Oczekujemy:

  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym- norweski nie jest wymagany
  • od kandydatów wymagamy doświadczenia w pracy przy pakowaniu lub pakowaniu prezentów świątecznych
  • zaświadczenie o niekaralności
  • otwartość, pozytywne nastawienie
  • możliwość do podjęcia pracy na przynajmniej 3 miesiące
  • zaangażowanie, odpowiedzialność

Oferta:

  • początkowo umowę na 3 miesiące- możliwość przedłużenia
  • wsparcie przy poszukiwaniach zamieszkania
  • dobra atmosfera w pracy
  • pomoc przy relokacji
  • wsparcie przy rejestracji numeru podatkowego

Aplikacja:
Aplikacji prosimy dokonywać za pośrednictwem strony:

Od zaraz pakowanie książek praca Norwegia bez znajomości języka Sandefjord

Nr ogł.: 92952b2cfa53d6cf

2 komentarze aby “Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu Sandefjord”

  1. Jerzy Molendowski dn. 28 grudnia 2013 @ 21:50

    Hi,I’m looking for a job in Norway,I am 46,last 15 years I was working for cruise line RCCL.I am hard working person,honest and good team worker.If you have any vacancies,please let me know.Best regards,Jerzy.

  2. Ewciaa8528 dn. 19 lutego 2014 @ 12:01

    Witam serdecznie,
    4 studentki są zainteresowane państwa ofertą pracy. Wszystkie posiadamy prawo jazdy kat.B. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Bez nałogów. Jesteśmy pracowite oraz uczciwe. Jeśli chodzi o doświadczenie pracowałyśmy w różnych branżach m.in. prace ogrodowe, gospodarcze, porządkowe, produkcyjne itp. Bardzo prosimy o rozpatrzenie naszego zgłoszenia.
    e-mail: ewa.protasiewicz@wp.pl nr.kontaktowy: +48 511388577

    Pozdrawiamy