Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

€ 6 euro netto godzina

Od zaraz praca Holandia przy zbiorze pieczarek bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: --
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Lista: 18 sierpnia 2013 22:13
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Holenderska pieczarkarnia poszukuje chętnych do pracy od zaraz przy zbiorach pieczarek. Sezonowa praca w Holandii bez znajomości języka, wymagane doświadczenie przy zbiorach pieczarek.

Stanowisko:Pracownik przy zbiorze pieczarek
płaca: 6 euro netto godzina

Zadania:
wszelkie prace podejmowane przy zbiorach pieczarek

Wymagania:

  • warunek konieczny: DOŚWIADCZENIE przy zbiorach pieczarek
  • gotowość i możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziana będzie znajomość holenderskiego, niemieckiego lub angielskiego
  • Sumienność i silną motywację do pracy

Oferujemy:

  • bezpłatnie zatrudnienie z wifi
  • legalne zatrudnienie
  • od 20 do 35 godzin pracy w tygodniu

Aplikacja:
Jesteś zainteresowany tą ofertą pracy? Wyślij CV z dopiskiem zbiór pieczarek- Holandia na adres krakow@lugera.com

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-pieczarek-holandia-id189838.html

ID Ogłoszenia: 302520ea33fbd491

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia przy zbiorze pieczarek bez znajomości języka”

  1. Jestem osobą pracowitą, nie boję się żadnej pracy, wytrwałą, przyzwyczajona do pracy w polu, zdatną. Szukam pilnie pracy za granicą,. Proszę o kontakt telefoniczny ze mną pod numerem telefonu:788-97-65-16.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.