€ do uzgodnienia

Norwegia praca mechanik samochodowy bez znajomości języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 września 2013 11:01

Serwis samochodowy z siedzibą w Stavanger poszukuje pracownika do napraw samochodów. Norwegia praca dla mechanika samochodowego bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Mechanik Samochodowy

Miejsce: Stavanger

Wypłata: do ustalenia

Zadania:

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie naprawianie samochodów osobowych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • precyzyjność, fachowość, niezawodność
  • posiadanie wiedzy na temat napraw samochodów

Oferta:

  • dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie zagwarantowane i opłacone przez pracodawcę
  • skorzystanie z programu mającego na celu wprowadzenie kandydatów do pracy
  • możliwość awansu
  • pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem
  • bezpłatny przejazd do pracy w Norwegii

Aplikacja:

  • Zainteresowanych prosimy o aplikację poprzez stronę :
  • dobra.no

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/mechanik-samochodowy-2041251.html

Nr ogł.: 4265243389bbc4ff