€ wg stawek wiekowych

Oferta pracy w Holandii – Zaandam przy pakowaniu żywności od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zaandam
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 października 2013 21:18

Hala produkcyjna z Zaandam poszukuje pracowników. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu żywności dla osób bez doświadczenia i z podstawową znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Zaandam, Holandia

Termin: wyjazd od początku listopada

Płaca: odpowiednio według stawek wiekowych:

  • 19 lat 5,56 euro brutto/h
  • 20 lat 5,81 euro brutto/h
  • 21 lat 6,53 euro brutto/h
  • 22 lat 7,65 euro brutto/h
  • 23 lat i więcej 9, 00 euro brutto/h

Opis stanowiska:

  • Praca na okres świąteczny.
  • Do zadań należeć będzie praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu żywności
  • Praca na hali w obniżonej temperaturze- ok 3-6 * Celsjusza

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do wyjazdu na miesiąc- oraz możliwość i chęć przedłużenia
  • Wymóg pracy w święta Bożego Narodzenia
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu
  • wytrzymałość
  • silna motywacja do pracy
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • język angielski na poziomie podstawowym
  • mile widziane będzie posiadanie numeru SoFi

Oferta:

  • Praca zmianowa ( 6;30 – 15 oraz 15-23.30)
  • Praca na okres miesiąca z możliwością przedłużenia
  • Tygodniowo 32 godziny pracy
  • wyjazd od listopada

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesyłanie zgłoszeń z CV oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
Holandia@eurowork.net.pl
w tytule maila prosimy wpisać: ” Oferta świąteczna- pakowanie”

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-pakowanie-zywnosci-id195856.html

Nr ogł.: 23526107402191a

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Holandii – Zaandam przy pakowaniu żywności od zaraz”

  1. Witam serdecznie.Razem z żoną jesteśmy zainteresowani tym ogłoszeniem.Mamy 36 i 34 lata.Jesteśmy dyspozycyjni i wolni od nałogów.Oboje znamy podstawy j.niemieckiego.Posiadam prawo jazdy kat.B i znajomośc obsługi komputera.Dysponujemy własnym autem i jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz.Proszę o kontakt pod nr.661 187 712 lub na adres mailowy;przemyslawmatysik@wp.pl.Pozdrawiamy.Karolina i Przemysław Matysikowie.