€ 8,19 euro brutto godzina

Praca Niemcy przy wykładaniu towarów Hamburg bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 września 2013 22:38

Pilnie poszukiwani pracownicy fizyczni do sklepu budowlanego z Hamburga od zaraz. Możliwość pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do wykładania towarów

Miasto: Hamburg

Wynagrodzenie: 8,19 godzina brutto plus 20 euro diety za każdy przepracowany dzień

Zadania:

  • Do zadań osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należało na rozładunku dostaw, przygotowaniu wysyłki towarów, wykładanie produktów na sklep. DO obowiązków będzie należało tworzenie wystaw produktów na sklepie, pomoc klientom przy produktach o większych gabarytach.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz
  • chęć do podjęcia nauki niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy tak B- dodatkowym atutem będzie posiadanie kat.C
  • dobra kondycja fizyczna
  • duża sprawność manualna
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy czas
  • mile widziana będzie przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • praca w systemie zmianowym
  • pracę na umowę na czas określony:6miesięcy z możliwością przedłużenia kontraktu
  • legalne zatrudnienie
  • rozwój zawodowy
  • ciekawe szkolenia
  • naukę języka niemieckiego
  • pomoc polskojęzycznego pracownika w problemach z komunikacją
  • pomoc przy sprawach związanych z wszelkimi dokumentami/formalnościami tak jak ze zwrotem podatku itp
  • pomoc przy zalezieniu zakwaterowania- początkowo możliwość mieszkania w kwaterach pracowniczych.

Aplikacja:
za pośrednictwem formularza na stronie:

Nr ogł.: 6925227511d59518

9 komentarzy aby “Praca Niemcy przy wykładaniu towarów Hamburg bez znajomości języka”

  1. wykładanie towaru dn. 5 września 2013 @ 03:35

    prawojazdy B T wózki widyowe

  2. Jestem osobom pracowitom bez nałogów prace moge podjąć od zaras

  3. Witam Serdecznie

    Jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą, dyspozycyjni i gotowi do podjęcia pracy w każdym momencie.

    Jesteśmy w 5 (3 rodzeństwa i 2 koleżanki) młodzi , szybko się uczymy. Każdy z nas ma już doświadczenie w pracy fizycznej.

    Justyna Stolarczyk 27 lat prawo jazdy kat B – Niemiecki na poziomie podstawowym

    Emil Szatan 25 lat prawo jazdy kat. B , BE, C, CE – Angielski na poziomie podstawowym

    Paulina Szatan 27 lat prawo jazdy kat, B – Angielski na poziomie podstawowym

    Natalia Szatan 19 lat prawo jazdy kat B – Angielski na poziomie podstawowym

    Paulina Szustak 22 lat prawo jazdy kat B – Angielski na poziomie podstawowym

    Pozdrawiam

    Paulina Szatan

    693 440 541

  4. Witam mam na imię Dawid wraz z moim 21-letnim kolegą rówieśnikiem Mateuszem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Pochodzimy z gór
    więc ciężka praca to nasza codzienność. Jesteśmy solidni , pracowici ,umiemy pracować w zespole, jesteśmy odpowiedzialni i nie posiadamy nałogów , i oczywiście brak karalności. Posiadamy prawo jazdy kategorii B a nasz język angielski na pewno przekracza podstawy.

  5. witam jestem zainteresowany oferta pracy prosze o kontakt 537441121 posiadam prawo jazdy kat b , bez nałogów, pracowity, jezyk niemiecki
    bardzo prosze o kontakt.
    pozdrawiam

  6. Witam.wraz z koleżanką jesteśmy bardzo zainteresowani Panstwa oferta.jestesmy bardzo pracowici i punktualni.posiadamy prawo jazdy kat b.Bardzo prosimy o kontakt 663945189

  7. Witam. Mam na imię Marek mam 20 lat, swoją sprawność fizyczną oceniam na 5+. Z chęcią podjąłbym się tej pracy. Do dyspozycji nawet od zaraz, posiadam prawo jazdy kategorii-B i nawet z chęcią pouczyłbym się języka niemieckiego.

  8. Jestem zainteresowany i gotowy natychmiast wyjechać za granicę 🙂

  9. Witam
    Jestem zainteresowany państwa pracą w Hamburgu ,pracę mogę zacząć nawet od zaraz. prosze o odpowiedz!!!