€ do uzgodnienia

Produkcja ciastek w Harderwijk praca Holandia bez znajomości języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Harderwijk
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 grudnia 2013 22:11

Firma produkująca ciasta i artykuły spożywcze z Harderwijk zatrudni pracowników na produkcję. Praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji ciastek

Lokalizacja: Harderwijk, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca w firmie produkującej ciastka na produkcji.
  • Do zadań należy wspieranie produkcji ciastek, głównie kontrola jakości wyrobów, pakowanie.
  • Pracownikom może być zlecone sprzątanie wg obowiązującej normy HCCP.
  • Do obowiązków mogą należeć inne prace produkcyjne.

Oczekujemy:

  • Nie wymagamy znajomości języka holenderskiego, jednak oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym
  • gotowości pracy na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • od pracowników wymagamy doświadczenia w pracy w warunkach z potrzebą zaostrzonej higieny i na produkcji
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy

Zapewniamy:

  • Zapewnione powyżej 32 godzin pracy w tygodniu
  • bezpłatnie przejazdy do i z pracy
  • Zamieszkanie na koszt pracownika- tygodniowo ok 50 euro

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

Nr ogł.: 8352b321efee4fe

1 odpowiedź aby “Produkcja ciastek w Harderwijk praca Holandia bez znajomości języka holenderskiego”

  1. montassar dn. 22 stycznia 2014 @ 15:09

    Witam jestem zainteresowana praca bardzo prosze o kontakt 00 48 791 486 294