€ 6,37 /h

Sezonowa praca w Holandii przy kwiatach, warzywach ogrodnictwo bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Klazienaveen
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2013 23:06

Poszukujemy osób do sezonowej pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach i uprawie warzyw. Ogłoszenie bez znajomości języka dla polaków gotowych do podjęcia pracy na okres minimum 3 miesięcy.

Pensja: 6, 37 euro brutto/h (5, 45 euro netto/h)
Miejsce pracy: Klazienaveen, Leeuwarden, Schalkwijk

Obowiązki:
Wykonywanie zleconych przez właściciela szklarni prac. Należą do nich między innymi zbiór i pielęgnacja roślin

Wymagania

  • Posiadanie konta walutowego
  • Możliwość podjęcia pracy na okres minimum trzech miesięcy
  • Mile widziane będą:
  • zaświadczenie o statusie ucznia lub studenta
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • pomoc przy zorganizowaniu potrzebnych dokumentów, transportu czy również w znalezieniu kwatery
  • pracę na umowę zlecenie
  • możliwość skorzystania z opieki polskich koordynatorów
  • możliwość pobierania zaliczek 100 euro co dwa tygodnie.

Aplikacja:
CV prosimy przesyłać na adres agnieszka@ewfpraca.eu
W tytule maila prosimy zawrzeć nr referencyjny: ST/SIERP/2013

Prosimy o dołączenie klauzuli:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Kontakt
European Work First email: agnieszka@ewfpraca.eu

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-przy-uprawie-warzyw-i-kwiatow-w-holandii-1966937.html

Nr ogł.: 4795207cdf98f80c

1 odpowiedź aby “Sezonowa praca w Holandii przy kwiatach, warzywach ogrodnictwo bez języka”

  1. Witam, chciałam zapytać czy oferta jest nadal aktualna.