€ do uzgodnienia

Praca w Norwegii na magazynie od zaraz Horten zbieranie zamówień

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Horten
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 września 2013 23:30

Magazyn z Horten poszukuje pracowników magazynowych do zbierania zamówień od zaraz. Fizyczna praca w Norwegii przy pakowaniu, komisjonowaniu, załadunku i rozładunku samochodów.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Horten

Wynagrodzenie: zgodne z norweskim układem zbiorowym

Zadania:

  • Wykonywanie zadań w centrum logistycznym na magazynie. Do obowiązków pracownika należeć będzie przede wszystkim kompletowanie produktów, przygotowanie ich do wysyłki, pakowanie i komisjonowanie. Do zadań należeć będą również inne prace typowo magazynowe np. załadunek i rozładunek samochodów dostawczych.

Wymaganie:

  • Utrzymywanie stanowisko pracy w porządku
  • komunikatywna znajomość języka norweskiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie oraz posiadanie licencji na wózki widłowe

Oferta:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia i legalną pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość awansu

Aplikacja:
Norautron AS 3183 HORTEN www.norautron.no +47 330 30300

Aplikacje i CV z oznaczeniem: ‚Lagermedarbeider”.: hr@norautron.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-magazyn-od-zaraz-komisjonowanie-zbieranie-zamowien-w-horten/

Nr ogł.: 169523b72631897f

2 komentarze aby “Praca w Norwegii na magazynie od zaraz Horten zbieranie zamówień”

  1. pracownik od zaraz dn. 23 września 2013 @ 16:04

    jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam uprawnienia na wozki widłowe. w stopniu komunikatywnym porozumiewam sie w języku angielsku. prosze o kontakt tel. 603-430-705 lub E-mail REJ00@poczta.fm

  2. Witam panstwa jestem zainteresowany oferta pracy. Pracowalem w norwegi w stavanger ponad 3 lata w zakladach miesnych jako magazynier operator wozkow widlowych oraz przy obsludze komputera moj numer to 502 972 182