€ 2700 PLN (miesięcznie brutto)

Praca Szwajcaria – Genewa opiekunka dziecięca bez znajomości języka lokalnego

  • Kraj: Szwajcaria
  • Miasto: Genewa
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 listopada 2013 23:40

Szwajcarska rodzina z Genewy zatrudni kobietę – opiekunkę. Oferta pracy w Szwajcarii przy opiece nad dziećmi i pracach domowych bez znajomości języka lokalnego.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Miejsce: Genewa, Szwajcaria

wynagrodzenie: 2700 PLN (miesięcznie brutto)

Opis stanowiska:

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć opiekowanie się trójką dzieci oraz pomoc domowa. W skład obowiązków wchodzą:
  • zawożenie dzieci do szkoły, przywożenie do domy, zawożenie na zajęcia pozalekcyjne
  • przygotowanie posiłku
  • pomoc przy wykonywaniu prac domowych jak: pranie, sprzątanie, przygotowanie posiłków

Wymagamy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność gry na instrumencie lub zdolności wokalne
  • motywacja do pracy
  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się

Oferujemy:

  • mieszkanie bezpłatnie w domu u rodziny- oddzielny pokój z łazienką
  • pełne wyżywienie

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń: aupair.poland@gmail.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/opiekunka-dziecieca-domowa-2096673.html

Nr ogł.: 429527fb73f1a679