€ 158,40 NOK brutto godzina

Fizyczna praca w Norwegii przy sprzątaniu od zaraz bez języka (Oslo)

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2013 23:48

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii (Oslo) dla pracowników sprzątających od zaraz. Oferta przy sprzątaniu dla osób bez znajomości języka oraz dla par.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Oslo plus okolice

Zapłata: 158,40 NOK brutto godzina

Możliwość podjęcia pracy dla par.

Zadania:
Do zadań będzie należało sprzątanie w mieszkaniach i domach klientów. Pracownicy będą wysyłani również do sprzątania budynków po remontach, wykończeniach, do prania tapicerek czy do ogólnych prac porządkowych.

Wymagania:

  • uczciwość
  • Prawo jazdy- warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym-sprawdzamy
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność oraz drobiazgowość,
  • chęć podjęcia pracy za granicą
  • gotowość do wyjazdu
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • umowę z Norweskim pracodawcą
  • umowę na norweskich warunkach
  • pomoc przy relokacji
  • umowę na 3 miesiące
  • możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:

Chętni proszeni są o przesłanie CV na adres e-mail:

martyna.grabarczyk[at]10g.pl

Od pracowników oczekujemy komunikatywnej znajomości języka angielskiego – będziemy to jeszcze sprawdzać.

żródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-od-zaraz-bez-jezyka-oslo-i-okolica/

Nr ogł.: 55852177d2c1e9cf

1 odpowiedź aby “Fizyczna praca w Norwegii przy sprzątaniu od zaraz bez języka (Oslo)”

  1. Jerzy Fintowski dn. 27 sierpnia 2013 @ 19:12

    Witam obecne przebywam w Norwegi mam 6 letnie dosiwiaczenie w sprzataniu bardzo chetnie podejmę pracę zmotoryzowany punktualny bez nałogów Jerzy , pozdrawiam .tel 93985328