€ od 100 euro tygodniowo

Od zaraz oferta pracy w Finlandii pomoc domowa – niania Pyhatunturi

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto: Pyhatunturi
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 października 2013 22:24

Rodzina z Pyhatunturi (Laponia) poszukuje pomocy domowej/niani. Praca w Finlandii dla opiekunki do dzieci przy gotowaniu bez znajomości finlandzkiego od zaraz.

Stanowisko: Pomoc domowa/niania

Miejsce: Pyhatunturi, Laponia, Finlandia

Termin: praca od zaraz

Wynagrodzenie: 100 euro tygodniowo

Zadania:

  • Do zadań osoby którą zatrudnimy należeć będzie zabawa i dobra organizacja czasu dla dzieci, dodatkowo do obowiązków należeć będzie sprzątanie domu oraz gotowanie. Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • świetny kontakt z dziećmi, dobre podejście
  • przyjazna aparycja, uśmiech,
  • poszukujemy osób schludnych i pogodnych
  • liczy się dla nas kreatywność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferta:

  • Zamieszkanie plus wyżywienie u rodziny- obowiązkowo
  • rodzinna atmosfera
  • własny oddzielny pokój z telewizorem i łazienką
  • Pracownika odbierzemy z lotniska
  • oferujemy co 6 miesięcy bilet do Polski- na koszt pracodawcy

Aplikacja:
Osoby chętne prosimy o przesłanie aplikacji w postaci: CV, opisu własnej osoby, aktualnej fotografii, zaświadczenia o niekaralności oraz kopii paszportu na adres:

  • Kontakt: Izabela Orlowska, tel. +358 403218037

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20d19g/

Nr ogł.: 209524d25c812432