€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie przy rozładunku Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 listopada 2013 20:26

Poszukiwani pracownicy na magazyn budowlany z Stavanger. Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka przy rozładunku, komisjonowaniu, inwentaryzacji.

Stanowisko: Pracownik magazynu budowlanego

Miejsce: Stavanger, Norwegia

Płaca; do uzgodnienia

Zadania:

  • Wsparcie prawidłowego działania magazynu. Do zadań należeć będą typowe czynności magazynowe np. rozładunek dostaw, przygotowanie wydania towaru, załadunek samochodów, przygotowanie towaru.
  • Do obowiązków będzie dbanie o porządek na magazynie, sprawdzanie zasobów magazynowych, zgłaszanie/domawianie braków oraz prowadzenie ewidencji.
  • Ponadto pracownik będzie odpowiedzialny za komisjonowanie produktów i prace inwentaryzacyjne jeżeli nastąpi taka potrzeba.

Wymagania:

  • dobra znajomość angielskiego lub norweskiego- zarówno w mowie i piśmie
  • Posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • Dobra kondycja fizyczna
  • motywacja do pracy
  • licencja na wózki widłowe

Oferta:

  • Różne prace zależne od zapotrzebowania
  • satysfakcjonujące zarobki
  • dobre warunki pracy
  • Praca zmianowa w godzinach 7:15 oraz 12:19
  • Dla chętnych możliwość pracy również w soboty w godzinach 8;30 – 15

Aplikacja:

  • Aplikację mogą Państwo składać poprzez serwis:

tempteam.easycruit.com
z listy prosimy wybrać ofertę podpisaną jako „Lagermedarbeider med muligheter”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-magazynie-budowlanym-od-zaraz-w-stavanger/

Nr ogł.: 4025260f912b8bc0

1 odpowiedź aby “Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie przy rozładunku Stavanger”

  1. witam jestem zainteresowany tą ofertą proszę o kontakt