€ do 12,7 euro/h

Od zaraz Holandia praca na produkcji bez znajomości języka i doświadczenia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rotterdam
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 września 2013 22:39

Magazyn z Rotterdamu poszukuje pracowników bez doświadczenia do pakowania, sortowania owoców i warzyw. Praca w Holandii od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Rotterdam i okolice

Płaca: zależna od wieku- do 12,7 euro/h

Zadania: Wykonywanie prac na magazynie polegających na pakowaniu, sortowaniu owoców i warzyw. Do zadań należeć będzie również wykonywanie prostych czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • minimum 18 lat
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna
  • chęć do podjęcia pracy na minimum 3 miesiące

Oferta:

  • wynagrodzenie zależne od wieku pracownika, sięgające do 12,7 euro h
  • zamieszkanie
  • transport
  • opiekę polskich rezydentów
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na zasadach dyktowanych przez kodeks pracy holenderski

Aplikacja:

[ogłoszenie nie aktualne]

Nr ogł.: 30152275bc281ba1

3 komentarze aby “Od zaraz Holandia praca na produkcji bez znajomości języka i doświadczenia”

  1. Maciek Cichon dn. 2 października 2013 @ 14:00

    numer kontaktowy :697052188

  2. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą … Mój numer kontaktowy 663026054

  3. Beata Szołdra dn. 2 marca 2014 @ 12:13

    Witam! Jesteśmy grupą dobrych przyjaciół – 4 osoby (dwie pary). Szukamy pracy na miesiące czerwiec, lipiec, sierpień. Wszyscy mamy doświdczenie w pracy za granicą. Bardzo zależy nam na pracy, ponieważ musimy zarobić sobie na studia. Jesteśmy w wieku od 18 do 22 lat. Chętnie podejmiemy każde wyznwanie. Znamy język angielski, posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód. Jesteśmy bardzo pracowici i zdeterminowani! 🙂 Kontakt do nas
    – e-mail: becia-szolders@wp.pl
    – tel. 603525854

    Ps. W razie możliwości podejmiemy pracę też większą grupą, bo mamy jeszcze dużo innych chętnych znajomych.