€ 8,40 euro brutto h

Oferta pracy w Belgii w rolnicwie pracownik do zbioru pieczarek od zaraz

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Belgia
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 02:31

Pilnie poszukiwany pracownik fizyczny przy zbiorze pieczarek. Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Belgii od zaraz w rolnictwie przy uprawie, pielęgnacji i zborach pieczarek.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów pieczarek

Miejsce: Belgia

płaca: 8,40 euro brutto h

Zadania:

  • Od pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będziemy wymagać zbierania pieczarek.
Wymagamy:
  • znajomość jednego z języków:  angielski, niemiecki lub holenderski w stopniu komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu do pracy w Belgii na okres przynajmniej 4 miesięcy
  • doświadczenie w pracy przy ścinaniu pieczarek
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy
  • zaangażowanie, pracowitość, dobra kondycja fizyczna
Oferta:
  • Holenderskie warunki zatrudnienia
  • ok 38 h pracy tygodniowo
  • zamieszkanie koszt max 75 euro tygodniowo
  • Ubezpieczenie zapewnione: koszt max 21 euro tydzień ( koszt podany maksymalny, możliwe mniejsze stawki)
  • opieka rezydentów w miejscu pracy
  • pomoc przy formalnościach
  • przejazdy z miejsca zamieszkania do pracy i z powrotem- bezpłatnie
Aplikacja:
Aplikacji można dokonywać wysyłając CV na adres: cosmoworker.112028@poczta.startpraca.pl
Lub zapraszamy również tdo kontaktowania się telefonicznie: 0048 (61) 250-4-250 , 0048 (61) 250-4-251
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-pieczarek-z-doswiadczeniem-id198909.html

Nr ogł.: 843528d2c536ee43

3 komentarze aby “Oferta pracy w Belgii w rolnicwie pracownik do zbioru pieczarek od zaraz”

  1. jadwiga.haczek dn. 25 listopada 2013 @ 18:00

    Witam,

    Jestesmy z mezem bardzo zainteresowani wyjazdem.
    Oboje bardzo pracowici i uczciwi.
    Natychamiatowa gotowosc do wyjazdu.
    Bardzo prosze o kontakt telefoniczny pod numerem : 660 676 963 badz (033)8160 857.

    Z powazaniem,

    Jadwiga

  2. Dzień Dobry
    Chciałbym dowiedzieć się wiecej o tej pracy mam 4 chetnych do podjecia pracy są nimi dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn angielski bardzo slaby ale jestesmy osobami ambitnymi i napewno nie zawiedziemy Państwa w pracy jesteśmy bardzo chętni by u państwa pracowac prosze o szybką odpowiedź w tej chwili mieszkamy w polsce ale chcieli byśmy wyjechać za granice by zarobić jak to mówią na chleb

  3. Arkadiusz dn. 6 grudnia 2013 @ 10:41

    Witam !
    Jestem zainteresowany państwa ofertą, mam 30 lat, mam duże doświadczenie w pracy przy pieczarkach. Pracę mogę podjąć w każdej chwili. Tel: 506779007