€ od 8,76 do 9 euro brutto godzina

Praca Niemcy pakowanie żywności Norymberga bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2013 20:39

Poszukujemy na magazyn z Norymbergi w Niemczech pracowników przy pakowaniu. Niemcy praca przy linii produkcyjnej przy pakowaniu żywności bez doświadczenia i z podstawowym niemieckim.

Stanowisko: Pakowacz

Zadania: Praca przy linii produkcyjnej polegająca na pakowaniu żywności.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym- minimalnie. warunek ten, będzie weryfikowany
  • punktualność i pracowitość
  • chęć do podjęcia współpracy na dłuższy okres
  • dodatkowymi atutami będą : prawo jazdy oraz własny pojazd oraz posiadanie licencji na wózek widłowy

Oferta:

  • gwarantowane 170 godzin pracy/miesięcznie
  • pracownikom przysługują dodatki za prace w soboty, niedziele, godzinach nocnych.
  • rozwój zawodowy
  • umowa na czas nieokreślony
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Niemieckiego pracodawcę
  • opłacanie ubezpieczenia i składek emerytalnych
  • możliwość skorzystania z opcji zakwaterowania w pokojach 2-os – 130 euro mc

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prześlij CV na adres: pakowacz@ep-personal.pl

Kontakt: Izabela Leska pod numerem telefonu biurowego 71 79 40 138.

Firma EP Personal nie pobiera żadnych opłat od kandydatów.

Kolejny termin rozmowy we dniach 12./13.09.2013 we Wrocławiu, data wyjazdu do Niemiec 16.09.2013.
Agencja Pracy EP PERSONAL (nr rejestru agencji zatrudnienia 8821)
źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/pakowanie-zywnosci-praca-w-niemczech-jako-pakowacz-norymberga/

Nr ogł.: 9685220e723cb6bc