€ 7 euro brutto godzina

Praca w Niemczech przy pakowaniu Rheine dla pary

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 września 2013 22:53

Oferta pracy w Niemczech do produkcji, przy pakowaniu na linii produkcyjnej dla pary. Możliwość zatrudnienia w Rheine. Jedna osoba musi znać komunikatywnie język niemiecki lub angielski

Stanowisko: Pakowacz

Wynagrodzenie:7 euro brutto godzina

Miasto: Rheine, Niemcy

Praca dla pary

Zadania:

  • pakowanie produktów przy linii produkcyjnej i układanie towarów na magazynie.

Wymagania:

  • Jedna osoba z pary musi znać komunikatywnie jeden z języków: angielski, niemiecki
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie samochodu
  • chęć wyjazdu do pracy za granicę kraju
  • doświadczenie 3 letnie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferta:

  • praca dostępna od zaraz!
  • praca na stałe, z Niemieckim pracodawcą
  • zapewnione świadczenia socjalne
  • zakwaterowanie koszt pokrywa pracodawca

Aplikacja
Chętnych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: info@all-pl.de   [ogłoszenie nie aktualne]

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-pary-w-rheine-pakowanie-id191925.html

Nr ogł.: 516523207fb86127