€ do ustalenia

Praca w Norwegii 2014 w budownictwie bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 listopada 2013 02:35

Firma z Oslo szuka pracowników na budowę na sezon 2014 bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii dla cieśli, malarza, tynkarza, glazurnika, dekarza w budownictwie przy wykończeniach

Stanowiska:

  • Cieśla budowlany
  • Tynkarz
  • glazurnik
  • dekarz
  • malarz/tapeciarz

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Zadania zależne będą od zajmowanego stanowiska:

  • Cieśla budowlany: pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiadać będzie za przygotowywanie konstrukcji drewnianych, budownictwa modułowego oraz szkieletowego
  • tynkarz: ogólne prace wykończeniowe, murarskie
  • glazurnik: układanie płytek
  • Dekarz: pokrywanie i poprawianie dachów, obróbka
  • malarz-tapeciarz ogólne prace wykończeniowe, malowanie ścian, tapetowanie, szpachlowanie
  • Od pracowników wymagać się będzie również umiejętności montowania regipsów, cyklinowania, montażu stolarki okienno drzwiowej, układanie paneli podłogowych

Oczekujemy:

  • udokumentowanie wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie poparte świadectwami pracy oraz referencjami
  • pełna fachowość, dokładność, profesjonalizm
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia rozliczenia po wykonaniu pracy w całości lub częściowym
  • całkowite ubranie do pracy
  • pomoc przy znalezieniu taniego mieszkania

Aplikacja:

  • Osoby spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie aplikacji: office@nordico.eu

źródło:

Nr ogł.: 954528f32b622434

3 komentarze aby “Praca w Norwegii 2014 w budownictwie bez znajomości języka Oslo”

  1. Wtam wraz z kolegą jestem zainteresowany tą pracą,pracowaliśmy w niemczech na budowach
    w polsce dzialalność uslugi remontowe 6 lat proszę o kpntakt

  2. brygada 2osobowa prace dekarskie!!!nicoewa@wp.pl

  3. Dzień dobry,budowlaniec,10 lat doświadczenia ,G.K.glazura terakota,podłogi ,elewacja posiadam uprawnienia na wózki widłowe,bez nałogów,jeste gotowy do wyjazdu do pracy w każdej chili 512553902