€ do uzgodnienia

Pracownik na produkcji serów praca w Holandii bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: --
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 września 2013 19:14

Dla Holenderskiej firmy spożywczej poszukujemy osób na produkcję sera zeewolde. Praca w Holandii przy linii produkcyjnej bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik przy produkcji sera

Zadania: Praca przy linii produkcyjnej, przenoszenie produktów, pakowanie, ważenie oraz prowadzenie kontroli. Do obowiązków będzie należało również układanie kawałków sera w pudełkach

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie przy produkcji serów
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • możliwość do podjęcia pracy na rok

Oferta:

  • pomoc przy relokacji
  • możliwość pracy na stałe
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • zatrudnienie przynajmniej roczne

Aplikacja:
poprzez rejestrację na serwisie: http://praca.sherpaforce.pl/pracownik-produkcji-produkcja-serow-h108.html
źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-produkcja-serow-zeewolde-id190923.html

Nr ogł.: 593522490a9e3dca

3 komentarze aby “Pracownik na produkcji serów praca w Holandii bez znajomości języka”

  1. Jesteśmy zainteresowani pracą

  2. Dzien dobry jestem zainteresowana panstwa oferta pracy . Pracowalam przez 3 lata w serach .

  3. moj kontakt 785204697