€ 75 SEK/godzina netto

Szwecja praca przy sprzątaniu od zaraz dla kobiet bez znajomości języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Everöd
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 października 2013 21:51

Firma sprzątająca z siedzibą w Everöd pilnie poszukuje pracowników. Oferta pracy w Szwecji dla kobiet od zaraz przy sprzątaniu bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce: Everöd

Płaca: 75 SEK/godzina netto ( około 13000 SEK miesięcznie)

Praca dla kobiety, ok 30-45 lat,

Zadania:

  • Sprzątanie w mieszkaniach i domach klientów.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B
  • dobra kondycja fizyczna
  • wolność od wszelkich nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość
  • elastyczność
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość angielskiego lub szwedzkiego na poziomie podstawowym, a także doświadczenie w pracy za granicą
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie, precyzja, dokładność, energiczność
  • dbanie o estetykę
  • bezkonfliktowość
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • praca- pełny wymiar godzin
  • zamieszkanie- dla pracowników przysługuje samodzielny domek. Koszt 4500 SEK miesięcznie-na 2 osoby- w planach na 3.
  • Samochód służbowy oraz telefon komórkowy
  • odpowiednie szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie CV i listu motywacyjnego prosimy przesłać na poniższy adres:
sprzatanieszwecja@interia.pl

źródło: http://www.praca4u.net/sprzatanie-poludniowa-szwecja-id194703.html

Nr ogł.: 2945252cae9a1c78