€ 6,31 GBP/h brutto

Anglia praca przy pakowaniu na magazynie od zaraz pakowacz Redditch-Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 września 2013 01:04

Oferta pracy w Anglii na magazynie w Redditch (Birmingham). Możliwość zatrudnienia na magazynie przy zbieraniu zamówień, pakowaniu od zaraz na stanowisko pakowacza. Oferta dla pracowników posługujących się językiem angielskim w stopniu min. komunikatywnym.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz do stycznia 2014

Miasto: Redditch, Birmingham

poszukujemy osób powyżej 21 roku życia

Wynagrodzenie: stawka godzinowa dzienna: 6,31 GBP/h brutto , nocna od 7,07 GBP do 7,37 GBP/h brutto,

Zadania:

  • Praca na magazynie przy zbieraniu zamówień internetowych, pakowaniu i przygotowywaniu do wysyłki. Do pracowników należeć będzie dbałość o stanowisko pracy Praca z przestrzeganiem zasad BHP, początkowo na nocną zmianę w godzinach 22-6.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się
  • motywacja do pracy
  • Chęć do podjęcia pracy na nocną zmianę
  • sumienność, spostrzegawczość
  • dobra kondycja fizyczna
  • poszukujemy osoby kulturalnej oraz komunikatywnej
  • pracownicy są zobligowani do samodzielnego zorganizowania sobie zakwaterowania.

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
email: fabryki@lsj.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowanie-zamowien-internetowych-2035847.html

Nr ogł.: 31052403e1dc5c20

1 odpowiedź aby “Anglia praca przy pakowaniu na magazynie od zaraz pakowacz Redditch-Birmingham”

  1. Witam,
    jestem zainteresowany pracą razem z kolegą, posiadamy doświadczenie w pracy za granicą (Malta, Anglia, Belgia), jesteśmy zdeterminowani i solidni. Posiadamy znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, wiek: 23 i 24 lata.

    pozdrawiam,

    Piotr Dwornik