€ 167,50 NOK brutto/h

Dam fizyczną pracę w Norwegii w hurtowni dla kierowcy kat.B Rogaland

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Rogaland
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 lutego 2014 10:48

Oferujemy pracę w Norwegii w hurtowni mięsnej na stanowisku dostawca/kierowca kat. B przy załadunku i rozładunku. Oferta w Rogaland dla osób ze znajomością języka angielskiego z doświadczeniem w branży.

Stanowisko: kierowca z kat. B
Lokalizacja: Norwegia, Rogaland
Wynagrodzenie: 167,50 NOK brutto/h

Zadania:
– załadunek towaru na samochód, dostarczenie do miejsca docelowego i jego rozładunek
– dbanie o pojazd
– dostarczanie towaru zgodnie z zamówieniami
– przyjmowanie bezpośredniej reklamacji
– zbieranie potwierdzeń dostaw

Wymagania:
– bardzo dobre prowadzenie samochodu
– potwierdzenie kwalifikacji w prowadzeniu pojazdów do 3,5 t
– doświadczenie w branży
– znajomość języka angielskiego wymagana
– gotowość do wyjazdu na dłuższy okres
– zaświadczenie o niekaralności
– podjęcie nauki języka norweskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– miłą atmosferę i dobre warunki pracy
– ubezpieczenie
– bezpłatne zakwaterowanie za pierwszy miesiąc pobytu
– pomoc przy sprawach organizacyjnych
– dobre wynagrodzenie
– opiekę miejscowego koordynatora
– legalną pracę z umową

Aplikacja:
Formularz aplikacyjny znajduję się na stronie: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-kierowca-kat-b-dostawca-z-jezykiem-angielskim-rogaland/

wyświetleń: 4077, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 32552feb0ec22c7c