€ 52 DKK/h netto

Dania praca sezonowa dla kobiet bez języka zbiory truskawek w szklarni

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 8 maja 2014 13:32

Szukamy osób do sezonowej pracy w Danii przy zbiorach truskawek w szklarni. Zatrudnienie dla kobiet bez znajomości języka duńskiego. Pracodawca oferuje miejsce zamieszkania.

Stanowisko: Pracownik szklarniowy
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 52 DKK/h netto

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie zbiór truskawek oraz ich wstępna segregacja. Praca odbywać się będzie w pozycji stojącej w szklarni.

Wymagania:
– zdrowy kręgosłup
– osoba wytrzymała
– doświadczenie w zbiorach konieczne
– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia miejsce noclegowe
– od 8 do 9 godzin pracy dziennie
– zatrudnienie na okres około 6 tygodni
– możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na maila: mb@balticworkforce.com w tytule proszę wpisać: truskawki

Źródło:

Nr ogł.: 807536aa3388ea23