€ do ustalenia

Praca w Szwecji na budowie dla murarza bez znajomości języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Göteborg
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 czerwca 2014 20:37

Potrzebni murarze bez znajomości języka szwedzkiego do pracy w Szwecji. Oferta z Göteborga w budownictwie dla pracowników fizycznych. Zatrudnienie dla fachowców.

Stanowisko: Murarz
Lokalizacja: Szwecja, Göteborg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca na budowie polegająca na stawianiu ścian ceglanych. Pracownik jest odpowiedzialny za przygotowywanie materiałów.

Wymagania:
– dwuletnie doświadczenie w pracy na budowie jako murarz
– osoba posiadająca fach w ręku
– dobre zdrowie i wytrzymałość fizyczna
– język angielski mile widziany
– chęć do fizycznej pracy

Oferujemy:
– umowę tymczasową
– dobre zarobki wypłacane w terminie
– zapewniamy stałe zlecenia
– zapewniamy wsparcie w razie pytań

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie na adres: fasthouse@fasthouse.pl

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/dam-prace-w-szwecji-bez-jezyka-na-budowie-w-goteborgu-dla-murarza/

Nr ogł.: 66153a1e84759ad0

1 odpowiedź aby “Praca w Szwecji na budowie dla murarza bez znajomości języka Göteborg”

  1. Witam . Jestem zainteresowany oferta pracy od zaraz .884744133