€ 163,60 NOK/h brutto

Praca Norwegia komisjoner bez znajomości języka na magazynie Kristiansand

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Kristiansand
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2014 22:30

Magazyn z Kristiansand szuka komisjonerów bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu odzieży. Praca w Norwegii na wakacje dla 3 osób. Znajomość języka angielskiego konieczna.

Stanowisko: Komisjoner
Lokalizacja: Norwegia, Kristiansand
Wynagrodzenie: 163,60 NOK/h brutto
Nr. referencyjny: pr/046/2014

Zadania:
– przyjmowanie dostaw
– przygotowywanie paczek do wysyłek
– pakowanie odzieży
– wyszukiwanie towarów na półkach
– prowadzenie porządków na magazynie

Wymagania:
– znajomość angielskiego w stopniu dobrym
– język norweski mile widziany
– łatwość w posługiwaniu się komputerem i skanerem ręcznym
– osoba lubiąca pracę w zespole
– chęć do nocnych zmian
– dobre zdrowie i niekaralność ( zaświadczenie do wglądu)
– osobiste stawienie się w Gdańsku w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania dla 3 osób w cenie 2000 NOK od osoby
– zawarcie umowy tymczasowej
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów
– w razie potrzeby kontakt telefoniczny z polsko-norweskim opiekunem

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury wysyłając na maila swoje CV w języku angielskim (wraz z klauzulą poufności): paltelig-rekruttering@contractor.net w tytule proszę wpisać: pr/046/2014

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/hurtowania-oferty-pracy-w-norwegii-na-magazynie-bez-jezyka-kristiansand/

Nr ogł.: 897539a0d1f85868