€ 156 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii dla kobiet bez języka przy sprzątaniu od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 maja 2014 17:26

Firma sprzątająca z Oslo od zaraz zatrudni 2 kobiety bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta przy sprzątaniu bez doświadczenia na wakacje od czerwca do końca sierpnia.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto

Zadania:
Sprzątanie domów, mieszkań i biur w grupie 2 osobowej. Pracownik będzie dojeżdżać do klienta.

Wymagania:
– aktualne prawo jazdy na samochód osobowy
– przyjazd autem będzie mile widziany
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– możliwość wyjazdu na okres wakacyjny
– chęć do pracy w zespole

Oferujemy:
– pracę sezonowe na umowę tymczasową
– zatrudnienie na okres 3 miesięcy
– miejsce zamieszkania w cenie 2500 NOK/mc
– dla chętnych możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu zatrudnienia
– 38 godzinny tydzień pracy
– dla zainteresowanych możliwość wyrobienia nadgodzin

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV i paru zdań o sobie w języku angielskim na maila: Martyna.grabarczyk(at)10g.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-sprzatanie-mieszkan-oslo-bez-znajomosci-jezyka-czerwiec-2014/

Nr ogł.: 503537b8d082dde5