€ na akord nie mniej niż 100 NOK/h brutto

Praca w Norwegii dla studentów bez znajomości języka przy zbiorach Hamar

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Hamar
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 maja 2014 13:34

Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze truskawek najchętniej dla studentów, par czy grup. Zatrudnienie w Hamar bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Norwegia, Hamar
Wynagrodzenie: na akord nie mniej niż 100 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należał zbiór truskawek bez względu na panujące warunki pogodowe. Zatrudniony podczas zbierania będzie prowadziła wstępną segregację owoców.

Wymagania:
– bez przeciwwskazań zdrowotnych
– zdrowy kręgosłup
– przyjazd własnym samochodem
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– możliwość wyjazdu do pracy w okresie wakacyjnym

Oferujemy:
– umowę za pośrednictwem agencji pracy
– zapewniamy miejsce zamieszkania w cenie 30 NOK/24h
– zatrudnionym oferujemy transport do miejsca pracy
– dla osób z doświadczeniem wyższe wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-truskawek-sezonowa-praca-w-norwegii-od-lipca-bez-znajomosci-jezyka-hamar/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

Nr ogł.: 939536227a95278c

1 odpowiedź aby “Praca w Norwegii dla studentów bez znajomości języka przy zbiorach Hamar”

  1. Kacper Kulesza dn. 28 maja 2014 @ 10:58

    We are a group of 5 hardworking students who are looking for a summer job in Norway for a peroid of three months (July – Septermber).
    We all have a fruit picking experience gained in previous summer jobs.
    All of us can speak at communicative level of English. Contact sirkulesza@gmail.com or (48) 794239688