€ stawki wiekowe

Praca Holandia bez znajomości języka na produkcji karmy dla zwierząt

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 czerwca 2014 20:37

Szukamy pracowników bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta na linii produkcyjnej karmy dla zwierząt. Zatrudnienie od końca czerwca z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
– praca przy linii produkcyjnej
– tworzenie mieszanek karm dla zwierząt
– pakowanie przygotowanych produktów
– układanie karmy na palety i wywóz na magazyn
– kontrola jakości żywności

Wymagania:
– język angielski w stopniu dobrym
– doświadczenie w pracach produkcyjnych
– aktualne prawo jazdy na samochód osobowy
– posiadanie numeru SOFI będzie dodatkowym atutem
– chęć do pracy zespołowej
– dobre zdrowie i sprawność manualna

Oferujemy:
– stawki wiekowe ok. 8,48 euro za godz. brutto
– możliwość dłuższej współpracy
– zatrudnienie pod koniec czerwca
– zapewniamy miejsce noclegowe
– dla chętnych możliwość zorganizowania wyjazdu do Holandii
– od 36 do 40 godzin pracy w ciągu 7 dni
– dla zainteresowanych możliwość wyrobienia nadgodzin

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres: praca@solidservice.pl w tytule wpisując: Produkcja karmy dla zwierząt – imię nazwisko.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-karmy-dla-zwierzat-holandia-id226937.html

Nr ogł.: 50953a1d074d0d4a