€ 6,40 euro/h brutto

Niemcy praca sezonowa przy zbiorach jabłek bez języka Badenia-Wirtembergia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Badenia-Wirtembergia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 czerwca 2014 20:37

Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Niemczech. Oferta z Badenii-Wirtembergii przy zbiorach jabłek z sadu. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Badenia-Wirtembergia
Wynagrodzenie: 6,40 euro/h brutto

Zadania:
– zbieranie owoców z drzew przy pomocy drabiny
– zbiór owoców leżących na ziemi

Wymagania:
– dobra wytrzymałość fizyczna
– osoba zdrowa, bez nałogów
– doświadczenie przy zbiorach będzie dodatkowym atutem
– możliwość wyjazdu do Niemiec w sierpniu
– przyjazd samochodem mile widziany

Oferujemy:
– legalną pracę na niemieckich warunkach
– dobre stawki godzinowe
– bezpłatne miejsce noclegowe
– zapewniamy czystą pościel

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie za pomocą maila: wein-obstbau-riedel@t-online.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferty-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-jablek-i-gruszek-z-zakwaterowaniem-badenia-wirtembergia/

Nr ogł.: 79553a1e10a773c9

3 komentarze aby “Niemcy praca sezonowa przy zbiorach jabłek bez języka Badenia-Wirtembergia”

  1. e.snieg33 dn. 26 czerwca 2014 @ 12:26

    Witam mam 18 lat , jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osobą pracowitą , zależy mi na podjęciu pracy na okres wakacji. Gotowa podjąć pracę od zaraz. Mieszkam na wsi , więc wiem co to znaczy ciężka praca. Jestem w stanie pracować w nie sprzyjających warunkach atmosferycznych. Nie mam żadnych nałogów. Jestem sumienna , rzetelna oraz wytrzymała fizycznie. Bardzo zależy mi na tej pracy . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia. Kontakt : 609421499 / e.snieg33@spoko.pl . Pozdrawiam.

  2. Witam. Chciałbym Wam polecić serwis. Można parę groszy uciułać, najlepsi to z tego nawet sporo mają 😛 Proszę link http://urlbunch.com/~hSQNA

  3. dwóch chłopaków 19 i 20 lat są chętni do pracy od zaraz . Proszę o kontakt 788-451-572 lub gmali gilux@onet.pl